יצחק נבון

מהדורות אגרת מידע "עדכונבון" שנשלחו בעבר

*|MC:SUBJECT|*

אנו גאים להציג בפניך את המהדורה השנייה של עדכונבון, איגרת המידע מהעמותה להנצחת יצחק נבון.
מזמינים אותך לקרוא אודות בתי הספר שהצטרפו לקהילה, תחנת הרכבת החדשה בירושלים, שכונה חדשה בבית שאן על שמו של נבון והספר לנוער שכתיבתו בעיצומה.

תחנת הרכבת

בקרוב תחל פעילות תחנת הרכבת יצחק נבון בירושלים, טבורו של עולם. אנו מברכים את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים ואת רכבת ישראל על הנצחה ראויה ומכבדת זו. לסיור וירטואלי בתחנה

ספר קריאה לנוער

הסופרת המוערכת גלילה רון פדר עמית שוקדת בימים אלה על כתיבת ספר חדש לנוער, המבוסס על סיפור חייו של נבון. שמחנו לארח את גלילה, את משולם, בן זוגה ואת ארז, בנו של נבון במשרדי העמותה בנאות קדומים.

ארכיון המדינה

"אני אוהב את נשיא המדינה שלנו כי הוא היחיד שאינו צועק בטלביזיה", מתוך מכתב של גננת גן "רעים" בקרית ביאליק ובו סיפרה על שיחה שערכה עם הילדים. הגננת הוסיפה "חכמה" מפי אחד מילדי הגן. לפריטים מרתקים נוספים, בקרו באתר ארכיון המדינה.

שכונה חדשה

"אנו מנציחים היום בשכונה החדשה שנבנית לנגד עיננו את שמו של אחד המנהיגים והמדינאים החשובים ביותר במדינת ישראל. שגריר, איש ספר ואיש עט, איש ציון וירושלים, נשיאה החמישי של מדינת ישראל. יצחק נבון". מתוך דברים שנישאו בטקס חנוכת שכונת אחוזת נבון בבית שאן.

רשת בתי הספר

ברכות לבתי הספר היסודיים בצור יצחק ובחבל מודיעין, על הצטרפותם לקהילת החינוך על שם יצחק נבון. בבית הספר בשוהם בחרו להנציח את הנשיא באמצעות חדר בילוש, שמספר את חייו דרך משחק חידות ברצף ההיסטוריה. עזרי חינוך

ספר קולי

בשעה טובה הושק הספר הקולי "כל הדרך", ספרו האוטוביוגרפי של נבון. בספר משרטט הנשיא החמישי בכנות מעוררת הערכה, בעושר של פרטים ובהומור דק את מגילת חייו הציבוריים והאישיים.
 
עקבו אחרינו בדף הפייסבוק
עקבו אחרינו בדף הפייסבוק
אתר האינטרנט
אתר האינטרנט


*|MC:SUBJECT|*

אנחנו שמחים ונרגשים לשתף אותך במהדורה הראשונה של עדכונבון!
עדכונבון ישלח אחת לרבעון ויכיל חדשות אודות הפעילות השוטפת, הכרזות חשובות, החלטות ופרסומים להנצחת הנשיא החמישי יצחק נבון; מאיתנו, צוות העמותה.

רשת נבון

רשת בתי הספר על שם נבון מניחה תשתית לשיח "נבוני" העוסק בחברה בישראל. אנו מציעים למוסדות החינוך, מגוון תכנים ופעילויות למימוש חזונו; ומברכים על הצטרפותם בחודש האחרון של מקיף י"א אשדוד ובי"ס יצחק נבון בבאר שבע.

לרשימה מתעדכנת של המוסדות »

השקת האתר

במאמץ משותף ועמל רב, השקנו החודש את אתר האינטרנט הרשמי של העמותה. האתר מהווה שער למשנתו של נבון, ומספק מידע מקיף, מתעדכן ומגוון לגולשים. מזמינים אתכם לסייר, לפגוש וללמוד:

ביוגרפיה » // עזרי לימוד »
ציר זמן » // חי בסרט »

 

מדלית יצחק נבון

החברה הישראלית למדליות ולמטבעות, השיקה את מדלית יצחק נבון. המדליה מביאה לידי ביטוי ערכי ליבה שהנחו את דרכו בכל תחנות חייו, הציבוריות והפרטיות כאחד.

לקריאה נוספת על המדליה »

החלטת הממשלה

ביום 24.12.2017 החליטה ממשלת ישראל על הקמת מיזם חינוכי, תרבותי ותיירותי לקידום ערכי לכידות חברתית, צמצום פערים בחברה וערבות הדדית-
על שם יצחק נבון.

צפו בנוסח ההחלטה המלא »

יומן מדיטציה

ספר מרתק מאת יצחק נבון רואה אור בימים אלה, ומתאר את המחשבות, הדאגות, רגעי הייאוש ורגעי ההארה שאותם חווה במהלך ימי התרגול במנזר הבודהיסטי. 

קראו פרק לדוגמא »

אות נבון

ביום 17.1.18 התקיימה בתאטרון הבימה הצגה חגיגית של המחזה בוסתן ספרדי מאת יצחק נבון, המחזה הנצפה ביותר בישראל אי פעם. את האירוע כיבד בנוכחותו נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין, ובמהלכו הוענק אות נבון. אות נבון מוענק לשחקן יעקב כהן על פועלו לשימור ולטיפוח תרבות ספרד ושפת הלאדינו ועל עשרים שנות משחק במחזה בוסתן ספרדי.

עקבו אחרינו בדף הפייסבוק
עקבו אחרינו בדף הפייסבוק
אתר האינטרנט
אתר האינטרנט